Střední škola zahradnická s.r.o. - Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště, s. r. o.

Moderní výuka perspektivních učebních oborů! Zahradník, florista, sadař, květinář a jiné.

OVERVIEW

The domain zahradnickaskola.cz presently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have parsed nineteen pages within the web page zahradnickaskola.cz and found zero websites associating themselves with zahradnickaskola.cz.

ZAHRADNICKASKOLA.CZ TRAFFIC

The domain zahradnickaskola.cz is seeing alternating amounts of traffic all round the year.
Traffic for zahradnickaskola.cz

Traffic ranking (by month) for zahradnickaskola.cz

Traffic ranking by day of the week for zahradnickaskola.cz

WHAT DOES ZAHRADNICKASKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zahradnickaskola.cz Mobile Screenshot of zahradnickaskola.cz Tablet Screenshot of zahradnickaskola.cz

ZAHRADNICKASKOLA.CZ SERVER

I found that a single root page on zahradnickaskola.cz took one thousand one hundred and eighty-seven milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
46.28.105.105

We observed that zahradnickaskola.cz is utilizing the Apache os.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště, s." I analyzed that the web site also stated " Prodavač se zaměřením na prodej květin." They also stated " Potvrzení o studiu lze vyzvedávat v termínu od 24. Zaměření květinář, ovocnář, sadovník, zelinář. Tyto kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost. Proč jít k nám? Studuju na škole rodinného typu, díky tomu mě ve škole dobře znají. Chceš se učit pro život? Odborná pr."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Zahradnické služby ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA Bc. Roman Mastný

Návrhy a realizace zahradnických úprav. Vizualizace zahrad 3D - Realtime Landscaping Architect 2013. Střešní zahrady, terasy, balkony, vertikální zahrady. Výškové práce, ošetřování dřevin. Ochrana a výživa rostlin, výsadba vzrostlých stromů. Pokládka travních koberců a umělé travní koberce. Péče o trávníky, provzdušňování, hnojení, válcování. Zahradní jezírka a potůčky včetně filtrace a osvětlení. Realistické umělé ploty včetně instalace.

Záhradnícke služby kosenie trávy Bratislava Trnava Piešťany

Letná a zimná údržba záhrad a pozemkov. Naša činnosť sa zameriava hlavne na udržiavanie trávnatých plôch. Zabezpečujeme kompletnú údržbu záhrad bytových komplexov. Rodinných domov, firiem, hotelov. Pokosíme aj ťažko prístupné a zarastené plochy. Na komunikáciach, parkoviskách a posýpame chodníky. Záhradnícke služby poskytujeme po celú sezónu. Pôsobíme na území západného Slovenska. V Bratislave a blízkom okolí.

Jami Gardens zahradnické studio

I zahrada je Váš domov. Zjistěte s námi, co se vám líbí! Nabízíme profesionální služby s osobním přístupem a přinášíme originální řešení návrhů. Víme, jaké rostliny patří na českou zahradu. Návrh, který společně vytvoříme, vám rádi zrealizují naši zkušení zahradníci. Dokážeme zajistit celý realizační proces dle pojektu - jak z naší dílny, tak od ostatních.

Záhradnícke centrum Oáza

Pôsobíme po celéj SR a ČR. V súčasnosti vo firme pracujú traja absolventi Záhradníckej fakulty v Lednici na Morave, špecializácia záhradná architektúra a záhradníctvo, čo je zárukou vysokej profesionálnej kvality. Vďaka citlivému skĺbeniu našich odborných znalostí a zákazníkových predstáv uspokojujeme i tie najnáročnejšie sny súkromných i firemných klientov. Tešíme sa na Vašu návštevu! .

Naše služby -

Naše firma poskytuje úplný servis v oblasti zahradnických služeb a údržby zeleně. Máte-li zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat. Vytvoření projektu zahrady v 3D vizualizaci. Realizace zahradnických a parkových úprav. Realizace a návrhy závlahových systémů. Údržba a servis závlahového systému. Pravidelné údržby stromořadí a stromů. Sekání trávníků a odvoz trávy.